Okulary przeciwsłoneczne męskie

Okulary przeciwsłoneczneto nieodłączny element męskiej garderoby i jeden z najważniejszych dodatków. Chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym i dodają stylu. Bardzo często są kropką nad "i" zarówno codziennych, jak i biznesowych stylizacji. Oferujemy wysokiej klasy okulary przeciwsłoneczne dla każdego mężczyzny- zarówno tego, który preferuje elegancki styl ubierania się, jak również Pana ceniącego komfort i swobodę.

W naszym asortymencie można znaleźć okulary słoneczne męskiewielu popularnych marek. Oferujemy modne Aviator - idealne do casualowych stylizacji oraz okulary typu Wayfarer - odpowiednie do garniturów i marynarek. W naszej ofercie nie brakuje także modeli sportowych, idealnych dla Panów preferujących aktywny styl życia. Prezentowane przez nas okulary przeciwsłoneczne dla mężczyzn wyróżniają się modnym designem i perfekcją wykonania. Wszystkie modele wykonane z najlepszych materiałów i przy użyciu nowoczesnych technologii, dzięki czemu wyglądają efektownie, a jednocześnie są trwałe, solidne i niezawodne.

Jak wybrać okulary przeciwsłoneczne?

Okulary słoneczne męskie to gadżet, który ma dopełniać codzienne stylizacje, ale przede wszystkim chronić oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, zapewniać komfort i bezpieczeństwo. Wybierając okulary przeciwsłoneczne dla mężczyzn warto zwrócić uwagę na funkcje ochronne. Należy wybierać okulary z filtrami UVA, UVB i UVC, posiadające odpowiednie certyfikaty. Brak atestu i odpowiednich filtrów może spowodować uszkodzenie wzroku. Jeżeli chodzi o szkła, to nie powinny być one zbyt ciemne. Najbezpieczniejsze kolory szkieł to szary, zielony, brązowy.

Idealne okulary słoneczne męskie powinny współgrać z kształtem twarzy. Ogólne zasady w przypadku dobierania okularów do kształtu twarzy są następujące - twarz owalna potrzebuje kanciastych oprawek, twarz okrągła - oprawek prostych u góry i na dole, a więc takich, które mają jak najmniej krągłości (np. klasyczne Wayfarer). Twarz kwadratowa, która jest bardzo kanciasta, potrzebuje okularów zaokrąglonych i lekko zakrzywionych (np. Aviator). Twarz podłużna wymaga okularów, które nie będą przekraczać szerokości twarzy. Tutaj klasyczne Aviator będą także najlepszym z dostępnych modeli.

Ustaw kierunek malejący

1-36 z 962

Ustaw kierunek malejący

1-36 z 962