Okulary przeciwsłoneczne dziecięce

Rodzice chcą dla swoich dzieci wszystkiego, co najlepsze. Doskonale rozumiemy te potrzeby i chętnie wychodzimy im naprzeciw. Oferujemy wysokiej klasy okulary słoneczne, które uwzględniają specyficzne wymagania i oczekiwania maluchów. Prezentowane okulary słoneczne dziecięceprodukowane są z najwyższej jakości materiałów, dla zapewnienia 100 % ochrony przed promieniowaniem UVA, UVB, UVC.

Oferowane przez nas okulary przeciwsłoneczne dla dzieckadostępne są w bogatej gamie bajkowych kolorów i fantazyjnych kształtów, dzięki czemu na pewno przypadną do gusty nawet najbardziej wybrednym maluszkom. Prezentowane okulary to produkty markowe, będące gwarancją trwałości i bezpieczeństwa. Wszystkie modele wykonane są z trwałych i solidnych materiałów, odpornych na zarysowania i zniszczenia. Dostępne u nas okulary słoneczne dziecięce zostały zaprojektowane tak, aby sprostać potrzebom najmłodszych. Są wygodne, zachwycają ciekawą kolorystyką i nietuzinkowymi wzorami, a także są w stanie wytrzymać każdą dziecięcą przygodę.

Jak wybrać okulary przeciwsłoneczne dla dziecka

Oczy dziecka są bardziej wrażliwe niż oczy dorosłego. Są również bardziej narażone na szkodliwe działanie promieniowania UV. Warto więc w odpowiedni sposób je zabezpieczyć. Wybierając okulary przeciwsłoneczne dla dziecka należy upewnić się czy faktycznie zatrzymują one promieniowanie UVA i UVB. Taką informację daje faktor filtra szkieł. Okulary słoneczne dziecięce powinny mieć filtr UV400, który zatrzymuje 100% promieniowania.

Przy wyborze okularów słonecznych dla dzieci, warto również zwrócić uwagę na porządne oprawki i odpowiednie szkła. Dobre szkła to te, które są wykonane z nietłukących się materiałów, np. z poliwęglanu. Jeżeli chodzi o oprawki, to muszą one dobrze przylegać do głowy dziecka. Dzięki temu będą chronić oczy także przed bocznymi promieniami słonecznymi. Warto również zwrócić uwagę na rozmiar okularów. Okulary przeciwsłoneczne dla dziecka nie mogą być za małe, bo wówczas będą nieprzyjemnie uciskać głowę malucha. Nie mogą też być za duże, bo wtedy będą spadać. Dobrym rozwiązaniem dla najmłodszych są modele z elastycznym paskiem, który zabezpiecza okulary przed zsuwaniem się z głowy.

Ustaw kierunek malejący

1-36 z 95

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Ustaw kierunek malejący

1-36 z 95

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3