Trwa dodawanie produktów...

4oczy.pl - nowoczesny internetowy salon optyczny.
W naszym salonie w prosty sposób kupisz okulary i akcesoria
po cenach jakich nie znajdziesz w salonach stacjonarnych.
5-cio fazowy test jakości montażu

Soczewki naszych okularów są zamawiane, produkowane i montowane w jednych z najlepszych i najbardziej nowoczesnych na świecie laboratoriach Hoya i Shamir. Pracują dla nas wyspecjalizowani optycy stosujący unikalny 5-cio fazowy test jakości montażu, który daje gwarancję, że okulary są wykonane zgodnie z zamówieniem!

Zadowoleni klienci

Od dawna prowadzimy sprzedaż stacjonarną na terenie Polski i mamy ogromne doświadczenie co mogą potwierdzić tysiące zadowolonych klientów, którym zrobiliśmy okulary.

Wieloletnie doświadczenie

Swoje dobre doświadczenia i praktyki przenieśliśmy do internetu, aby sprzedawać w lepszych cenach! To tak jakbyś kupował u stacjonarnego optyka ale w cenach niemożliwych do osiągnięcia dla przeciętnego salonu stacjonarnego.

4oczy.pl - co nas wyróżnia?

Szybka wysyłka!

Gwarantujemy Państwu, że produkty, które są u nas w sklepie ze statusem dostępne zostaną do Państwa wysłane w ciągu 24h! Oznacza to, że posiadamy te towary fizycznie na magazynie i jeśli nie potrzeba wstawić soczewek okularowych do oprawek to wysyłka do Państwa będzie najpóźniej następnego dnia roboczego!

Darmowa dostawa!

Teraz darmowa dostawa dla wszystkich oprawek i okularów!

Program 100% Satysfakcji

Kupując u nas nic nie ryzykujesz! W ramach programu umożliwiamy zwrot wszystkich zakupionych produktów w ciągu 30 dni od chwili ich dostarczenia, jeżeli nie spełniłają one oczekiwań. Dotyczy to również okularów korekcyjnych zrobionych na zamówienie! Wystarczy spakować produkt w nienaruszonym stanie i odesłać do nas na adres firmy. Nawet nie musicie Państwo podawać przyczyny zwrotu! Jeśli produktem są okulary korekcyjne zrobione na zamówienie to zwrot jest możliwy a kwota przelana na Państwa konto zostanie pomnejszona o koszt obsługi serwisowej, której wysokość została zawarta w regulaminie sklepu dostępnym tutaj: www.4oczy.pl/regulamin. Produkty nie zrobione pod zamówienie (oprawki bez soczewek okularowycy, okulary słoneczne bez soczewek okularowych, akcesoria, soczewki kontaktowe) zwracają Państwo oczywiście bezpłatnie!

okulary Anne Marii
okulary Arnette
okulary Bergman
okulary Calvin Klein
okulary Cube
okulary Jens Hagen
okulary Lacoste
okulary Mezzo
okulary Nike
okulary Optimax
okulary Polar Vision
okulary Polaroid
okulary Ray-Ban
okulary Real Madrid
okulary Red Velvet
okulary Roberto Ricci
okulary Solano
okulary Tonny
okulary Tonny Kids
okulary Vogue