Okulary damskie

Okulary korekcyjne damskieprzeznaczone są dla kobiet, które mają wadę wzroku. Dedykowane są m.in. Paniom z astygmatyzmem, krótkowzrocznością lub dalekowzrocznością. Poprawiają jakość i komfort życia, a także pozwalają na normalne funkcjonowanie. W odpowiedzi na rosnące potrzeby i oczekiwania naszych Klientek, oferujemy wysokiej klasy okulary dla kobietw rozmaitym wydaniu. Posiadamy odpowiednie soczewki, a także modne i stylowe oprawki.

W naszym asortymencie posiadamy produkty najlepszych światowych marek, m.in. Ray-Ban®, Calvin Klein, Bergman, Lacoste. Odpowiednie oprawki znajdą u nas Panie ceniące ponadczasową klasykę oraz poszukujące najnowszych trendów modowych. Wśród dostępnych kolekcji można znaleźć oprawki subtelne lub wyraziste, okulary dla kobiet o klasycznych lub geometrycznych kształtach, w bogatej gamie kolorystycznej do wyboru. Proponujemy oprawki dla różnych typów urody: okrągłe, kwadratowe i kanciaste. Dzięki naszemu doświadczeniu w branży możemy zaoferować bardzo atrakcyjne ceny przy zachowaniu wysokiej jakości produktów i usług.

Czym się kierować wybierając oprawki?

Odpowiednio dobrane okulary korekcyjne damskie zapewnią normalne funkcjonowanie i swobodne wykonywanie codziennych obowiązków. Nie będą przeszkadzać i zapewnią duży komfort. Wybierając oprawki należy zwrócić uwagę na to, aby były wygodne i dobrze przylegały d o twarzy. Warto również wziąć pod uwagę własny gust, styl życia i wykonywany zawód. Kobiety-bizneswoman powinny wybierać oprawki klasyczne, bez zbędnych udziwnień i ozdób, takich, które podkreślą profesjonalizm i będą wyglądać elegancko w każdej sytuacji. Panie wykonujące artystyczne zawody mogą pozwolić sobie na większą swobodę i sięgnąć po oprawki szalone, finezyjne, kolorowe.

Okulary dla kobiet powinny również współgrać z kształtem twarzy. Jeśli masz twarz kwadratową, wybierz oprawki wąskie, lekko zaokrąglone, które delikatnie wydłużą twarz. Jeśli Twoja twarz jest okrągła, zdecyduj się na oprawki o prostokątnych i kanciastych kształtach, które zmniejszą wrażenie pulchności. Twarz trójkątna najlepiej będzie wyglądać w okularach z oprawkami o zaokrąglonej dolnej krawędzi. Dla twarzy podłużnej najlepsze będą oprawki lekko zaokrąglone, ale nisko osadzone tak, aby linia okularów wypadała w połowie wysokości twarzy. Jeśli chodzi o soczewki, to dobrym wyborem są soczewki progresywne, które zapewniają świetne widzenie na każdą odległość. Jeśli chcesz mieć jedną parę okularów, która sprawdzi się w każdych warunkach oświetleniowych, wybierz soczewki fotochromowe.

Ustaw kierunek malejący

1-36 z 4549

Ustaw kierunek malejący

1-36 z 4549